AĞAÇ FALINIZ

DOĞUM GÜNÜNÜZ

Ağaç Falı Tarihi Kelt inanışından, Druidizimden gelmektedir. Ağaç falı Mavifal.com kalitesi ile online olarak karşınızda.Ağaç falı ,21 ağaçtan oluşmaktadır. Her ağacın bir anlamı vardırTüm kişiliğinizi çözebilirsiniz.Siz kimsiniz?Cesur,kırılgan,inatçı,neşeli,güvenilir. Hemen öğrenin. Sitemizdeki Online ağaç falı bak 'mak için yapmanız gereken, aşağıdan doğum gününüze ve ayınıza bakmanız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler.
* 1 - 11 Ocak  & Köknar KÖKNAR...

Güzel olan her şeyi sever. Sofistike ve kadirşinastır. Bazı zevkleri sıradışıdır. Dik başlı, fikirlerini kolaylıkla değiştirebilen, bencil olmasına rağmen kendisine yakın olan insanlarla ilgilenen biridir. Mütevazı olduğu pek söylenemez, hırslıdır. Memnun edilmesi hayli zor bir sevgilidir. Fazlaca arkadaşı olmasına rağmen, gerçek dostlar edinmede oldukça zorlanan biridir.
* 12 - 24 Ocak  & Karaağaç

* 15 - 25 Temmuz  & Karaağaç

KARAAĞAÇ...

Müşfik, giyimine özen gösteren, fiziksel olarak düzgün, isteklerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir. Cömerttir. Başkaları için karar vermeyi sever. Dürüst ve çok sadık bir eştir. Pratik zekâsı ve gayet iyi bir espri anlayışı vardır.
* 25 Ocak - 3 Şubat  & Selvi

* 26 Temmuz - 3 Ağustos  & Selvi

SELVİ...

Güçlü, fiziksel olarak kaslı, her türlü ortama uyum sağlayabilen, hayatla pek fazla uğraşmayan, iyimser, hoşnut ve paraya meraklı biridir. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur, lâkin bir o kadar da sadıktır. Yalnızlıktan nefret eder.
* 4 - 8 Şubat  & Kavak

* 1 - 14 Mayıs  & Kavak

* 4 - 13 Ağustos  & Kavak

KAVAK...

Yalnızca gerektiği zaman cesaretli olan, kendine fazla güvenmeyen biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever. Fazla seçicidir. Genellikle yalnızdır. Kin tutar. Artistik bir tabiatı vardır. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmaktan hoşlanır. Fakat her durumda güvenilir biridir. İlişkilerini de hayli önemser.
* 9 - 18 Şubat  & Sedir

* 14 - 23 Ağustos  & Sedir

SEDİR...

Zarif, lüksü seven, her türlü ortama ayak uydurabilen, sağlığına dikkat eden, kendine oldukça güvenen, başkalarına da biraz tepeden bakan biridir. Başkalarını etkilemeyi sever, kararlı ve sabırsızdır. Çabuk karar verir. Becerikli ve iyimserdir. Tek ve gerçek aşkını beklemeyi yeğler.
* 19 - 28 Şubat & & & Çam

* 5 - 14 Temmuz & Çam

* 24 Ağustos - 2 Eylül  & Çam

ÇAM...

Dinç ve güçlüdür. Uyumlu ilişkileri sever. Nasıl rahat edilebileceğini iyi bilen, doğal ve hareketli biridir. Fazla arkadaş delisi değildir ama iyi bir partnerdir. Çabuk aşık olur fakat ateşi çabuk söner. Güvenilir ve pratiktir. Her şeyden kolayca vazgeçebilir. İdeal olanı bulana kadar her şey gelip geçicidir.
* 1 - 10 Mart  & Salkımsöğüt

* 3 - 12 Eylül  & Salkımsöğüt

SALKIMSÖĞÜT...

Güzel, etkileyici ve hayli melankoliktir. Seyahat etmeye bayılır. Güzel ve zevkli şeylere çok meraklıdır. Hayalperesttir. Dürüst fakat kaprislidir. Başkalarının duygularına önem verir. Sezgileri kuvvetlidir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması çok zordur. Aşık iken acı çeker fakat demir atabileceği birini bulabilir.
* 11 - 20 Mart  & Ihlamur

* 13 - 22 Eylül  & Ihlamur

IHLAMUR...

Kavga ve tartışmadan nefret eder. Hayatın ona getirdiklerini kabullenir. Çalışkandır, bencilliği ve tembelliği hiç sevmez. Stresli biridir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için hiç çekinmeden fedakârlık yapabilir. Becerikli olmasına karşın bunları değerlendirmesini bilmez ve mızmızdır.
* 21 Mart  & Meşe MEŞE...

Hareketli biridir. Ayaklarını yere sağlam basmak ister ve işini şansa bırakmayı sevmez. Sağlam yaradılışlı, güçlü, cesur, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu fazla yoktur.
* 22 - 31 Mart  & Fındık

* 24 Eylül - 3 Ekim  & Fındık

FINDIK...

Anlayışlı, çekici, insanları etkilemeyi bilen, fazla talepkâr olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken, hattâ dövüşken biridir. Psikolojik durumu çok çabuk değişebilir. Popülerdir. Kaprisli bir aşıktır fakat dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.
* 1 - 10 Nisan  & Üvez

* 4 - 13 Ekim  & Üvez

ÜVEZ...

Dikkat çekmeyi seven, neşe verici, bencillikten uzak biridir. Yaşama bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı, hem bağımsız olabilir. Zevklidir. İyi bir eş olur lâkin çok zor affeder. Hassas, duygusal, tutkulu ve artistik özellikleri vardır.
* 11 - 20 Nisan  & Akçaağaç

* 14 - 23 Ekim  & Akçaağaç

AKÇAAĞAÇ...

Hayal gücü orjinalliklerle dolu, hiç de sıradan olmayan biridir. Hırslı, gururlu, utangaç, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç bir kişiliği vardır. Hafızası kuvvetlidir ve çok kolay öğrenir. Genellikle gergin ve sinirli bir yapısı vardır. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.
* 21 - 30 Nisan  & Ceviz

* 24 Ekim - 11 Kasım  & Ceviz

CEVİZ...

Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Agresif ve egoisttir. Beklenmedik tepkiler ortaya koyar. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslı olup hiç esnekliği yoktur. Alışılmışın dışında, zor bir eştir. Hayli zor beğenir. Yalnızca takdir eder. Tutkulu ve çok kıskançtır. Enteresan stratejiler üretir. Uyum göstermek için fazla fedakârlık etmekten hoşlanmaz.
* 15 - 24 Mayıs  & Kestane

* 12 - 21 Kasım & Kestane

KESTANE...

Alışılmadık bir güzelliği olmasına rağmen insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Doğuştan diplomat, adil ve neşelidir. Çok kolay huzursuzluğa kapılır fakat her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranabilir. Sevgili bulmakta güçlük çeker.
* 25 Mayıs - 3 Haziran  & Dişbudak

* 22 Kasım - 1 Aralık  & Dişbudak

DİŞBUDAK...

Farklı bir çekiciliğe sahiptir. Hayat dolu, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biridir. Hırslı, akıllı ve yeteneklidir. Kaderine hükmetmeyi sever, egoist olmaya da elverişlidir. Bununla beraber güvenilir biridir. Ara sıra da olsa beyni kalbine hükmedebilir. İlişkilerini hayli ciddiye alır ve sadıktır.
* 4 - 13 Haziran  & Gürgen

* 2 - 11 Aralık  & Gürgen

GÜRGEN...

Dış görünüşüne ve bakımlı olmaya dikkat eder. Sakin ve güzeldir. Zevk sahibidir. Başkalarını da kendinden fazla düşünür. Yaşamı mümkün olduğu kadar kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. Farklı sevgiler bulmak ister ve ilişkilerinde kibardır. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Genellikle başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin değildir.
* 14 - 23 Haziran  & İncir

* 12 - 21 Aralık  & İncir

İNCİR...

Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, akıllı ve pratiktir. Fakat aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır.
* 24 Haziran  & Huş HUŞ...

Hayat dolu, arkadaş canlısı, etkileyici, mütevazı, gösterişten uzak, aşırılıklardan hoşlanmayan, kaba şeylerden nefret eden biridir. Sakin ve doğal bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve uygun ortamlar yaratır.
* 25 Haziran - 4 Temmuz  & Elma

* 23 - 31 Aralık  & Elma

ELMA...

Cazibeli, etkileyici ve fiziksel olarak dikkat çekicidir. Flörte düşkün ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tiptir. Sevmeye ve sevilmeye meraklıdır. Hassas ve sadık bir eştir. Cömerttir. Bugün için yaşar. Bilimsel konulara yeteneği vardır. Hayal gücü de oldukça yüksektir.
* 23 Eylül  & Zeytin ZEYTİN...

Güneşi ve sıcak havaları sever. Makul biridir. Agresif davranışlardan ve şiddetten kaçınır, kibar duyguları vardır. Sakin ve toleranslıdır, hassastır, kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Adalet duygusu gelişmiştir. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever.
* 22 Aralık  & Kayın KAYIN...

Zevk sahibidir. Görünüşe ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalistik sayılır. Yaşamı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir ve gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Spor ve diyetle fiziğine dikkat eder.