CEP VOICE ÜNLÜLERİ

Haber bültenleri, tartisma programlari, reklamlar derken ünlüler simdi de telefonlarimizda. Artik telefonlardaki uyari mesajlarini da ünlüler seslendiriyor. Sizin için hiçbir masraftan kaçinmadik ve ünlülerimizi dinledik.NelerYokki farkı ile buyrun buyrun....!

Alaattin Çakici- Alooo, yanlis numara çevirdin aslanim. Bize yanlis olmaz. Fitik etmeyin lan beni!.. Hadi masss..

Kamer Genç- Kapsadiginiz numara arama alani disindadir. Yok. Olmadi. Yani aradiginiz alan kapsama numarasi disindadir. Yok bu da degil. Kapsama numarasi.. Eeeh.. Ben bahçe sulamaya gidiyorum ya. Aradiginiz yönde bütün çiçekler sulanmaktadir, iste o kadar.

Mustafa Denizli- Aradiginiz numara yanlis diyorsam yanlistir. Bana ne medyanin ne dediginden kardesim. Kafami bozmayin sadece Fenerbahçe'yi arayanlari baglarim iste o kadar. Bu takimin patronu benim.

Mustafa Topaloglu- Aradiginiz numara sistemimizde yer almamaktadir. Hatta günes sistemimizde bile yer almamaktadir. Hasta misiniz kardesim?.

Banu Alkan- Su anda tüm hatlarimiz doludur. Benim hatlarim ise dolgundur. Bu arada hazir dinleyen birini bulmusken.... Neremiiii...neremiiiiii... Kapamasana heeyyy...

Nuris Kardesler- Aramakta oldugunuz kisinin telefonu mesguldür ama isterseniz biz hemen bir iki eleman yollayip bu mesguliyet durumunu ortadan kaldiralim. Onu kontör manyagi yapalim... Bu arada Alooooo boyali saçlim bittin oglum sen...

Aykut Isiklar- Aradiginiz numara su an kapalidir. Telefonun sahibi çitir manken Nalan'i götürmektedir. Yani alenen sizi boynuzlamaktadir. Kapsama alani disindasiniz haberiniz olsun.

Emel Yildirim- Aradiginiz kisiye su an ulasilamiyor. Aradiginiz kisi güzel bir kizsa siz bir de Erdal'in telefonunu arayin. Mutlaka onun yanindadir.

Selçuk Parsadan- Aradiginiz numara yanlistir. Ilk görüs günü gelinde size numara nasil olurmus göstereyim. Ben de daha ne numaralar var. Bu arada Tansu'ya söyleyin pasanin selami var.

Hakan Sükür- Eksik rakam çevirdiniz. Bu numaralar jiplerimin plakalarina bile yetmez.. Elin oglu genetik sifre çözüyor, siz daha bir numara çeviremiyorsunuz. Vatan hainleri.

Demirel- Eksik rakam çevirdiniz. Binaenaleyh telasa mahal yoktur.Devlet böyüktür. Tuslar basmakla asinmaz. Demokrasilerde çare tükenmez. 2 tusu basmiyorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vardir.

Ibrahim Tatlises- Aradiginiz kiroya su anda ulasilmiyor. Ben de ariyem ariyem bir türlü ulasamiyem... Saphiii.. The number you've dialed cannot be reached at the moment. Ne dedim lan ben?.Oryantalim Nerde Lan

Sergen- Aradiginiz numara yanlistir. Ben sizin yerinizde olsam 2'yi son ayakta tek geçerdim. Numarayi Mustafa Hoca'dan aldiysaniz çag disidir.

Bülent Ersoy- Dünyaaa güzeli dinleyicim hasbihal etmek arzu ettiginiz müstesna insana su anda ulasilamiyor efendim. Seyyar telefonun kapali ya da kapsama alani disinda olmasi kuvvetle muhtemeldir. Cenab-i Hak'in izniyle bir müddet sonra tekrar deneyiniz. Insaalaaaaaah... düsürürsünüz.

Alpay- Aradiginiz numara yanlistir. Ulan daha bir numarayi çeviremiyorsunuz sonra da yumruk attim diye bana laf atiyorsunuz. Zaten Fadil abim kaçmis kafam bozuk, gelmeyeyim oraya kodum mu oturturum.

Reha Muhtar- Aradiginiz kisiye su anda ulasilamiyor efendim. Bu kisiye niye ulasilamiyor? Ulasilamiyorsa niye ariyorsunuz?. Kapsama alani kapsamaya basladigi anda siz orada miydiniz? Çocukken telefonu düsürdügünüz oldu mu? Bu yüzden dayak yediniz mi?. Iyi aksamlar Türkiye her nereden ariyor yada araniyorsan.

M.Ali Erbil Enee... Aradiginiz kisi kapsama alani disinda belki de Çanakkale'dedir. Orada degilse Kibris'tadir. Ya zamparaliktadir yada kumar oynuyordur. Biraz bekleyip tekrar arayin. Parmaktan sonra...

M. Ali Agca- La santemi kantareeee.... Ulan memleketten gittik gideli neler çikmis be. Hapishane bile cep telefonu dolu. Aradiginiz numaranin ne oldugunu bilmiyorum. Bekir Çelenk'in ölümüyle birlikte bütün sirlarda gitti. Odamda bir kara Fatima gördüm az önce. Acele onun sirrini çözmem lazim. Simdi telefonu kapatin ve beni yalniz birakin. Sikildim.Hadeee

 Ana Sayfaya Dönüş