TÜRKÇE TV YAYINLARININ FREKANSLARI

Türk Tv Kanallarının Listesi için tıklayın (http://www.flysat.com ) ve Türksat kanal listesi

GÜNCEL FREKANSLARI

Spor Kanalları Listesi
Müzik Kanalları Listesi
Analog Kanal Listesi
Tv Yayın Akışları
Güncel Frekans Listesi
Hotbird Frekans Listesi
Belgesel Kanalları
Ero Frekanslar ve diğer kanlalr

Update:23.06.2016

Türksat 1C

Otomatik Güncelleme frekans : 12731 V 3333 frekansında tarama yapın ve uydu aramayı (AÇIK) veya (Network Taramayı ) ON yapın ve tarattırın bütün kanalları bulacaktır

1) Cihazınızın Menüsünden Uydu bölüme Gelip Uydunun İsmini Türksat Olarak Değiştiriniz. ( Bazılarının cihazında Türksat 1C - Türksat 2A yazmaktadır. ve sıkça aynı soru sorulmaktadır. ben Türksat 3A uydusunu izleyebilecekmiyim diye Cevap : Türksatın bütün Uyduları Aynı Yörüngede olduğundan izleyebileceksiniz.bu nedenle Aklınızın Karışmaması Adına Cihazınızdan Uydunun İsmini. Sadece Türksat olarak değiştirmeniz Yeterli.

2) Cihazınızın Menüsünden Uydular( Cihaza Göre Farklılık Gösterip Farklı adlarla adlandırılabilir) Bölümünden Türksat uydusunu bulunuz ve Türksat uydusuna Ait Tüm TP (Frekansları) Siliniz bu neden yapıyoruz. Cevap : Bazı Cihazlarda TP sınırlaması vardır. ve belli bir sayının üstünde Tp kabul etmezler. hem bu nedenle hemde işe yaramayan fazla TP lerin yer kaplaması cihazınızın Performansına etki etmesi sebebi ile bu işlemi uyguluyoruz.

3) aynı şekilde menüden uydulara gelip Türksat uydusuna TP ekle Diyoruz.
12731 V 3333 3/4 Frekansını Girip Şebeke Açık Taratıyoruz. Bütün Kanallar Cihazınıza Yükleniyor. Bundan Sonra Kanalları Zevkinize göre sıralayabilirsiniz. İyi Seyirler.